štvrtok 28. júna 2012

My hair care products (volume 4 - Uniq One Review)

SK: Ahojte! Vlasová epopeja nečakane pokračuje, pretože mamka nedávno kúpila nový produkt od kaderníčky, ktorý vám musím ukázať. Z obalu som vyčítala, že sa predáva exkluzívne v kaderníckych salónoch, ale, samozrejme, videla som ho aj na rôznych internetových stránkach. Tak predstavujem vám Uniq One All in One Hair Treatment od Revlon Professional, čítajte ďalej!


streda 27. júna 2012

New sunglasses

SK: Hneď po vojdení do Sixu mi ako prvé udreli do očí tieto okuliare. Po krátkom vyskúšaní som vedela, že budú moje! Milujem "mucha-puk" štýl! 
Aj vám sa stáva, že to čo potrebujete/chcete, vám hneď akoby samo udrie do očí? Je to náhoda alebo vlastnosť pravej shopaholičky, čo najrýchlejšie zbadať to pravé? :-D 
Doma som ich uložila do nového domčeka, už dávnejšie kúpeného obalu so zvieracím motívom z Orsay-u. S obalom som spokojná, čoby nie ale bohužiaľ s okuliarmi z Orsay mám len zlé skúsenosti. Minulý rok mi praskli až dvoje! Neviem ako to je možné! Máte niekto okuliare odtiaľ? Držia?:-D
EN: Immediately after entering the shop, I saw these amazing sunglasses. I knew they would be mine! After quick try, I bought them. I put them into their new "house", my beautiful sunglasses case with animal print from Orsay. I'm satisfied with this case but with sunglasses from this shop I have only bad experience. My two pieces have broken last year. I was so angry! 


utorok 26. júna 2012

New in: H&M sports bra

SK: Cez víkend som si urobila radosť a kúpila v H&M športovú podprsenku za 10 eur. Na výber mali ešte čiernu, bielu a oranžovú, ale na opálenom tele vyzerá najlepšie takáto "magenta" ružová a mne sa páči a hodí. (Na fotke nie je veľmi viditeľné ako som opálená, čo už) Hneď som si ju obliekla na korčuľovanie k čiernym legínam. Inak ju plánujem nosiť aj do fitka. Športové podprsenky je výhodné nosiť hlavne v lete, ak plánujete vykonávať aeróbny tréning, pri ktorom sa určite spotíte. Materiál sľubuje priedušnosť, rýchlo schne a nemusíte sa báť, že vám na chrbte vznikne mokrý fľak. Samozrejme, takéto športové podprsenky sú pohodlnejšie ako obyčajné, dokonale zabezpečia komfort vašim prednostiam počas cvičenia. Odporúčam, zo začiatku kým sa zohrejete, mať oblečenú aj nejakú športovú mikinu alebo vestu, aby ste neprechladli. Už sa veľmi teším ako si ju najbližšie oblečiem, treba si troška spestriť niekedy nudné cvičenie:-P Nosíte ich aj vy? 
EN: I've bought the perfect sports bra in H&M for 10 euros. There are also available more colors, such as black, white and orange. However, on the tanned body looks so great this "magenta" pink color one. I wear it during inline skating and when I do fitness. Sports bras are especially beneficial to wear in the summer if you plan to perform aerobic training. Material promises breathability, it dries quickly and you don't need to worry about wet spots. Of course, these sports bras are more comfortable than ordinary, they ensure comfort during exercise. I recommend to wear some sports sweatshirt or jacket on that sports bra during the beginning warm-up. You don't want to get a cold. I look forward to wear it next time, you should diversify boring exercise sometimes:-P Do you wear them?

štvrtok 21. júna 2012

My hair care products & reviews (volume 2 - professional hair cosmetics)

SK: Ďalšia časť o výrobkoch, ktoré používam pri starostlivosti o vlasy. Tentoraz vám však predstavím dva vynikajúce zázraky, ktoré nie je dostať v bežných drogériách, avšak dajú sa objednať cez internet alebo každú dobrú kaderníčku. Prvým je Orofluido - tekuté zlato od Revlonu a druhým je orientálny olej od firmy Mon Platin. Dúfam, že vám zaujmú a že mi vaše názory, skúsenosti dáte vedieť dole v komentároch. Opäť tieto produkty boli zakúpené mojou rodinou a všetci si ich pochvaľujeme.
EN: The second post about my hair care products. Now, I will show you two amazing miracles, which are not sold in drugstores in my country but you can purchase them via internet. The first is Orofluido - the liquid gold by Revlon and second is oriental oil by Mon Platin. I hope you will like them and let me know if you have experience with them or not. All the products in this post are bought by myself.

My hair care products & reviews (volume 1 - drugstore cosmetics)

SK: Ahojte dievčatá! Dneska vám chcem ukázať a zrecenzovať všetko čo používam pri starostlivosti o moje vlasy. Najprv som všetku kozmetiku chcela dať do jedného príspevku, ale vzhľadom k tomu, že výsledný príspevok bol enormne dlhý, rozdelila som to na tri kratšie príspevky. Takže, máte sa na čo tešiť.
Produkty spolu so mnou používa aj moja sestra, pretože máme veľmi podobnú štruktúru a farbu vlasov. Obidve máme dlhé vlasy, teda starostlivosť je o to náročnejšia. (Fotku pridám neskôr, pretože pred fotením, potrebujem ísť ku kaderníčke podstrihnúť rozštiepené končeky.) Obidve so sestrou potrebujeme naše vlasy chrániť pred ich štiepením a to dopriať im špeciálnu starostlivosť a udržiavať ich hydratované. Veď každá z nás chce lesklú, hebkú a zdravú hrivu. Vlasy si umývam 2 až 3krát do týždňa, netrápim ich nepoužívam žehličky, kulmy ani iné prístroje a stylingové prípravky veľmi občasne. Najčastejšie zo stylingových prípravkov používam lak na vlasy, či už pri občasnom tupírovaní alebo ak si nejaká udalosť vyžaduje spoločenské účesy, vtedy ho použijem na fixáciu. Ku tomu sme obidve nemali ešte nikdy vlasy farbené, ani melírované. Znie to síce zvláštne ale je to tak. Čiže kto čaká, že mu poradím vo farbách na vlasy, sklamem ho.
Posledná poznámka: Všetky produkty sú zakúpené mnou samotnou. Som si vedomá toho, že existujú aj oveľa lepšie, "zdravšie" a drahšie produkty z profesionálnej rady, ale tento príspevok je venovaný lacnej kozmetike z drogérie.
EN: Hi girls! Today I want to show you first part of products I've been using for my hair care. I've been sharing them with my sister because we have veeery similar hair and she likes all of them too. We have hair in same color and structure- long brown straight hair and I think dense too. Photo of my hair I will add soon, because before photoshooting, I need to go to hairdresser's to cut my ends.  
We both need to protect our hair from splitting the hair-ends - provide them the extra care and keep them hydrated. We both want to have shiny, silky and healthy hair. We have a very similar hair care routine too. I'm washing my hair 2 or 3 times per week and my sister every other day, we don't use hair straighteners, curling irons or any other tools and we also use hair styling products very rarely. And we have never colored our hair or had highlights! It sounds weird I know - we're something like virgins in that:-D So, I'll show you my and my sister's hair care products so keep reading! All products are purchased by myself and this article not sponsored. 

pondelok 18. júna 2012

Dermacol Lip Seduction Hydrating Lipstick Review

Konečne som si aj ja zadovážila tento krásny svetloružový rúž (odtieň 01) od Dermacolu z rady Lip Seduction.  Píšem "konečne", pretože o týchto rúžoch som čítala na blogoch len samú chválu a nevedela som sa dočkať toho, ako si zadovážim aspoň tento svetloružový. Najväčšie prekvapenie nastalo v DM drogérii, kde som rúže v stojane objavila. Nevedela som si vôbec z tých krásnych odtieňov vybrať, čo sa mi pri drogérkových rúžoch často nestáva. Konečne nejaká firma myslela aj na tie, ktoré nosia radi prirodzené, svetlejšie, matnejšie, bez trblietok, nude a pritom farebne sýte odtiene. Priznajme si, tieto odtiene je v drogériách veľmi ťažko dostať. Samozrejme Lip Seduction obsahuje aj tmavšie varianty. Tak teda dosť slov a viac vám ukáže recenzia!


štvrtok 14. júna 2012

My foundation collection and reviews volume 2

Dneska som sa rozhodla zrecenzovať tieto tri makeup-y, prvý používa moja sestra, druhý ja a tretí je mamkin. Ale samozrejme keďže sme nejaké kamošky, nie je problém vyskúšať jeden deň make-up tej druhej. To som chcela len podotknúť, pretože nechcem nech niektorá z vás má teraz hlavu v smútku kvôli tomu, že nemá aj ona tri make-upy naraz:-D Prvý diel recenzie si môžte prečítať tu.

streda 13. júna 2012

Neon Love Nails

Nechty lakované s lakom z posledného príspevku. V skutočnosti sú žiarivé neónovo ružové, foťákom to neviem zachytiť dokonale. Páči? Mimochodom sú to MOJE nechty, keďže sa vyskytol komentár, ktorý spochybňoval ich pôvod:-D Viem, sú pre niekoho až príliš dlhé, ale no môžem ja zato keď tak rastú? A strašne ťažko a dlho sa to pilníkuje, fakt:-D


New in: nail polishes, glitters, cosmetic and false lashes

Ahojte! Po dlhej dobe príspevok v slovenčine, keďže mi nedalo nevšimnúť, že čitateliek zo Slovenska pribúda. Naviac produkty, ktoré som si kúpila, je dostať hlavne na Slovensku. Tak čítajte ďalej...


pondelok 4. júna 2012

Color blocking manicure 2

Hello! Another color blocking manicure! This time I used my favorite summer neon yellow and pastel blue nail polish by Essence. I got inspiration to do this color combination at my favorite nail blog owned by sweet Traci!:-) Her manicures and photos are much better than mine! She also used grey nail polish by Essie.  Nevermind, I just wanted to try to do similar! Enjoy and stay tuned for next post!