nedeľa 4. novembra 2012

Instagram

Ahojte! Ozývam sa po dlhšej pauze v blogovaní. Odkedy mám nový telefón, väčšinu času trávim na ňom, notebook zapínam len keď mám niečo robiť do školy. A to sa snažím vybaviť rýchlo a hladko:-D Akosi na to blogovanie nemám čas, voľný čas trávim väčšinou s priateľom, kamarátmi a tak. 
Od môjho posledného príspevku pribudli do mojej skrine samé nové veci, už sa len prinútiť urobiť príspevok:-D Ale veľmi vám ich všetky chcem ukázať. Manikúru nosím jednoduchú, nič nové, väčšinou jednofarebné alebo také čo som na blog už dávala. Takže v tomto smere ste nič nezmeškali. 
Novinkou však je môj instagram. Rozhodla som sa podeliť s vami o môj "súkromný" instagram. Tak kto chce, môže ma follow-nuť, môj nick je andreaendriuu. Budem tam časom pridávať fotky, či už oblečenie, nechty, prírodu, jedlo, seba samú a veď to poznáte. Pridať fotku cez instagram je pre mňa stokrát rýchlejšie a jednoduchšie ako tuna na blog. Tu to predsa chcem mať estetickejšie a profesionálnejšie. A hlavne tu nechcem pridávať blbostičky, čo nemajú súvis s tematikou blogu. 
Dúfam, že ste počas tej doby na mňa nezabudli a ste rady, že som sa ozvala-D Papaaa:-)))


2 komentárov:

mima povedal(a)...

Ahoj, označila som ťa na 11 otázkovom tagu, tak ak máš čas a chuť môžeš ho vyplniť. :) http://mima11.blogspot.sk/2012/11/11-otazkovy-tag.html

Anett povedal(a)...

Ahojky.. Pěkný blog:) Zvu tě k sobě na blog na giveaway o výrobky značky Sephora:)
http://by-anett-s.blogspot.cz/2012/11/prvni-giveaway.html

Zverejnenie komentára

Thank you for leaving your comment! I read every single one and I'm here to reply. You can leave a message in English and I also accept simple message in "Deutsch":-D A samozrejme po slovensky/česky!