štvrtok 20. septembra 2012

Avon Ultra Colour Rich 24K Gold Lipstick - Golden Nectar Review

Dneska to bude recenzia na rúž so zlatými trblietkami z Avonu! Ak vás zaujímajú moje dojmy, čítajte ďalej!Oficiálny text:  První ošetřující rtěnka s obsahem 24 karátového zlata! Vaše rty získají ten nejluxusnější třpyt a bohatou sytou barvu. Luxusní pečující rtěnka okamžitě dodává rtům nádhernou barvu, úžasně hydratuje, nerozpíjí se.

Složení produktu:
  • Mikročástečky 24 karátového zlata: podporují vitalitu a současně působí protizánětlivě
  • Vitamin E: chrání rty před působením volných radikálů
  • Jojobový olej: patřící k nejcennějším přírodním olejům, udržuje přirozenou vlhkost pokožky, ošetřuje, regeneruje a vyhlazuje.
Dostupných je 10 odtieňov: Ruby in Gold, Golden Rose, Natural Gold, Golden Wine,Golden Peach, Nude Gold, 24K Pink, Golden Nectar, Golden Raisin, Amethyst Gold Moje hodnotenie: Rúž sa predáva v tradične peknom zlatom obale. Po otvorení vás upúta príjemná vôňa pripomínajúca červený melón. Konzistencia je hydratačná, so zlatými trblietkami, ľahko sa nanáša, bohate stačia dve vrstvy. Výhodou rúžov s trblietkami je to, že vám opticky odstránia vrásky a ryhy na perách, pery sa zdajú väčšie, plnšie a samozrejme lesklejšie. Čo sa týka odtieňu, je to odtieň "Golden Nectar", veľmi pekná, perám dosť blízka, zlatooranžová farba. Výdrž je však podľa mňa kratšia, po hodine vám na perách (aj v okolí pier!) ostane len kopa zlatých trblietok. Celkovo tento rúž hodnotím slabšie, farebne sa mi veľmi nehodí, trblietky na rúžoch neznášam, preto som ho aj darovala sestre.Máte z tejto kolekcie nejaké odtiene? Ste spokojné?

5 komentárov:

Anita povedal(a)...

Na tej poslednej fotke si naňho naniesla aj nejaký lesk alebo je taký sám o sebe?:-)

Super Cute Super Easy povedal(a)...

Anita: to je bez lesku..

Katka povedal(a)...

tie odtieňe teda nič moc , nelúbi sa mi žiadny :-/

drinkcitra povedal(a)...

Ooh really pretty :D

Super Cute Super Easy povedal(a)...

Katka: Ano, ani mne sa nepaci ziaden nejako extra:D ja rada inee:P:)

Zverejnenie komentára

Thank you for leaving your comment! I read every single one and I'm here to reply. You can leave a message in English and I also accept simple message in "Deutsch":-D A samozrejme po slovensky/česky!