nedeľa 12. augusta 2012

French manicure with turquoise glitter

SK: Ďalšie nechty s trblietkami od KKCenterhk. Rozhodla som sa pre klasickú francúzsku manikúru. Použila som jednu vrstvu svetlulinko ružového podkladového laku (použite taký aký sa vám najviac páči a vyhovuje) a dve vrstvy bieleho laku na špičky. Potom som naniesla priesvitný lak na miesta kde som chcela umiestniť trblietky.  Tieto tyrkysové trblietky som aplikovala na nechty, kým bol ešte lak vlhký, pomocou nail art pera určeného presne nato. Nakoniec som celý dizajn zafixovala priesvitným lakom s extra leskom. PS: Trblietky držia perfektne aj bez použitia akéhokoľvek nail art lepidla (lepidlo som ešte ani nikdy nepoužila). Dôkazom sú fotky nižšie, ktoré som urobila až po odohraní bowlingu a minigolfu :-D Páčia sa vám klasiky ako je táto?
EN: Another manicure done with the glitters received from KKCenterhk. I decided for the classic french tips. I used one coat of base coat and two coats of random white nail polish. Then I applied clear nail polish on the place where I wanted to have glitters. I applied these turquoise glitters with dotting nail art tool. Finally, I fixed the whole design with the shiny clear top coat. Do you like classics like this?

What I used:

11 komentárov:

E_V_E povedal(a)...

jeej tie glitry sa tam krásne hodia 8_)

Drzá Zuzana povedal(a)...

Jé, glitry miluju! A ta barva se překrásná =)

Víla povedal(a)...

Líbí se mi to, v jednoduchosti je krása :)

IVETka povedal(a)...

:-) Pekne, mam rada take jednoduche veci, ktore nejakym sposobom ozivia tradicny dizajn. Nuz a ked to obsahuje trblietky, I'm sold! :-)

VeVe (imperfectwonderland.blogspot.com)

Unknown povedal(a)...

Tie sú naozaj krásne.. :) To sú tvoje nechty, alebo umelé? Ak sú tvoje, tak to ti fakt závidím.. :D

Super Cute Super Easy povedal(a)...

Sima: Ano moje!:) Dakujeeem:)

Anonymný povedal(a)...

no jedna balada!♥

drinkcitra povedal(a)...

Absolutely loving this!

Victoria povedal(a)...

I love this! :)

- Victoria
www.VICKITAS.com

Super Cute Super Easy povedal(a)...

Anonymous: Dakujem:P
drinkcitra: Thanks!!
Victiria: Thank you Victoria for visiting my blog again:)))

Kristin povedal(a)...

krásna manikúra :)

Zverejnenie komentára

Thank you for leaving your comment! I read every single one and I'm here to reply. You can leave a message in English and I also accept simple message in "Deutsch":-D A samozrejme po slovensky/česky!