utorok 14. augusta 2012

Caribic Summer Glitter Nails

SK: Dneska super ľahká a rýchla manikúra. Postup je nasledovný: Na prsteník som najprv použila biely podkladový lak, aby trblietky pekne vynikli, potom som naniesla priesvitný lak a vopchala prst do balenia od trblietok. Necht aj prst som vyčistila od prebytočných trblietok a naniesla vrchný priesvitný nadlak. Zvyšné nechty som nalakovala zeleným lakom od Essence. 
Mám rada takéto rýchle ale nie obyčajné manikúry. Celú som ju stihla do 15-stich minút aj so schnutím a mohla utekať ďalej.
EN: Today, super easy manicure done with the glitter received from web site called KKCenterhk. I used the white base coat on my ring finger. Then I applied clear nail polish on it and immediately put the ring finger into the glitter. After that I waited few minutes. Last step is applying the last coat of clear nail polish top coat. For the rest of my nails I used green nail polish by Essence. The whole manicure was ready to wear in 15 minutes, including drying. I like quick and easy manicures like this. What I used:

6 komentárov:

Anesa povedal(a)...

Tenhle styling se mi moc líbí - ozdobený jen 1 nehet. A tuhle barvu miluju =) Akorát ty nehty jsou na mě moc dlouhý, neuměla bych s nimi zacházet =D

anesagill.blogspot.com

drinkcitra povedal(a)...

Wow that accent nail is awesome!

Ambrozália povedal(a)...

podľa mňa sa essence neskloňuje, ale inak krásne nechty :3 pekný tvar aj farbe :)

Super Cute Super Easy povedal(a)...

Anesa: Dakujem:) Aj moja oblubena farba:) Zvyk je zelezna kosela, na dlzku nechtov sa da zvyknut, teda nic ine mi neostava ak ich chcem mat dlhe:D
drincitra: Thaankss:))
Ambrozália: Dobra poznamka:D Uz som to zmazala. Ani podla mna, ale vela blogeriek to sklonuje, uz sa to nalepilo aj na mna asi:D Dakujem opat:)

Take it easy povedal(a)...

obdivuju tvou zručnost a trpělivost :-) já bych na to neměla...jsou krásné :-)

Super Cute Super Easy povedal(a)...

Take it easy: Aaale, tato manikura bola fakt rychlovka:P dakujeem:) vyskusaj aj ty niekedy, je to fakt jednoduche a rychle:P

Zverejnenie komentára

Thank you for leaving your comment! I read every single one and I'm here to reply. You can leave a message in English and I also accept simple message in "Deutsch":-D A samozrejme po slovensky/česky!